Karrier

Rólunk

A HG Media Group a legnagyobb magántulajdonú tartalom marketing ügynökség a közép-kelet-európai régióban. 25 éve alapították, saját márkáival és K + F tevékenységeivel. A csoport több mint két tucat különféle kommunikációs csatornán 8 nyelven nyújt 80 ügyfélnek tartalmat.

SENIOR KÖNYVELŐ
Feladatok
  • teljeskörű könyvelés ellátása,
  • számlák formai ellenőrzése,
  • bankkivonatok könyvelése és ellenőrzése,
  • számviteli rendszer törzsadatainak (vevő, szállító, számlatükör) karbantartása,
  • kiküldetések, költségelszámolások, előleg kiadások és elszámolások ügyintézése,
  • havi, negyedéves, éves számviteli zárásokban való aktív részvétel
  • beszámoló készítése,
  • NAV felé adóbevallások, jelentések készítése,
  • adatváltozások hatóságok felé történő bejelentése,
  • cégkapu regisztráció ügyintézése,
  • IPA és egyéb helyi adók ügyintézése, bevallások, bejelentések elkészítése,
  • KSH és egyéb hatósági adatszolgáltatások elkészítése, benyújtása
  • adóellenőrzések, könyvvizsgálat során a kért dokumentáció összegyűjtésében való aktív közreműködés,
  • bérfeladás lekönyvelése,
Elvárások
  • Felsőfokú pénzügyi vagy gazdasági végzettség;
  • Mérlegképes könyvelői képzettség;
  • Integrált vállalatirányítási rendszer felhasználói szintű ismerete, Navision, Octopus előny;
  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 5 éves tapasztalat;
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Excel);
  • Kimagasló a problémamegoldás és pro-aktív, terhelhető, precíz személyiség;
  • Analitikus gondolkodásmód, fejlett kommunikációs képesség;
Amit nyújtunk
  • Szakmai támogatás
  • Hosszú távú fejlődési lehetőség egy stabil munkahelyen;
  • Fiatalos, dinamikus és innovatív csapatban zajló munka;
  • Versenyképes jövedelem;
  • Kellemes munkakörnyezet, modern eszközpark;

Várjuk fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát a lenti linken. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: Senior könyvelő.

Kérlek olvasd el és fogadd el az adatvédelmi nyilatkozatot

Adatvédelmi nyilatkozat

Elfogadom az adatvédelmi nyilatkozatot