Karrier

Rólunk

A HG Media Group a legnagyobb magántulajdonú tartalom marketing ügynökség a közép-kelet-európai régióban. 25 éve alapították, saját márkáival és K + F tevékenységeivel. A csoport több mint két tucat különféle kommunikációs csatornán 8 nyelven nyújt 80 ügyfélnek tartalmat.

Képszerkesztő
Feladatok:

Magazinjainkban és kiadványainkban megjelenő képekkel kapcsolatosan:

  • kreatív koncepció kitalálása
  • képek felkutatása
  • munkafolyamatok végigkísérése a gyártástól a publikációig
  • ügynökségekkel való kapcsolattartás képvásárlás ügyében, magyarul és angolul
  • kapcsolatfelvétel a portréalanyokkal és a stábbal
  • fotógyártásvezetés, szervezés, lebonyolítás alvállalkozók bevonásával
  • képszerkesztői feladatok ellátása a magazinokban
  • képek archiválása
  • költségelszámolás készítése
Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Pozitív, közvetlen, megbízható személyiség
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Magazinok, kiadványok készítésében szerzett jártasság
  • MS Office alkalmazások, Photoshop és Adobe ismerete
  • Fotográfiai ismeretek
  • Vizuális kreativitás és erős esztétikai érzék
  • B-kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat (alkalmanként céges autó használata)
  • Aktív írásbeli és szóbeli angoltudás
Amit kínálunk:
  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes bérezés
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Könnyű megközelíthetőség
  • Kreatív feladatok, lendületes csapatmunka
  • Teljes munkaidő, határozatlan idejű megbízás
Szükséges tapasztalat:
  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Kérlek olvasd el és fogadd el az adatvédelmi nyilatkozatot

Adatvédelmi nyilatkozat

Elfogadom az adatvédelmi nyilatkozatot